|
silver03 - przecież to śmieszne co Gaszyński opowiada. Pierydoli bajki o strategiach jak on nie wie czy jutro komornik nie zapuka. Komu on te brednie wciska?
Lukasz - Legia to 17 latka sprzedaje za 2,5 mln euro do Arsenalu i chyba do 10 piłkarzy od 1,5 do 3 mln euro w ciągu ostatnich 5-6 lat. Tam mają strategie. Niech się Gaszyński nie ośmiesza
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.03.2015 o godz. 13:14.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|