|
Jak będzie kasa to będzie akademia nie ma kasy jest AP21 i można płakać że Gaszyński jest be albo ze Wawro za dużo chce. Prawda jest taka że z próżnego nawet Salomon nie naleje jakbyśmy opływali w gotówkę i nie mieli kupy długów wszędzie , to pewnie nie było by problemów z podpisaniem umowy z TS.
|