Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9258
Stary 20.03.2015, 12:36
Jak będzie kasa to będzie akademia nie ma kasy jest AP21 i można płakać że Gaszyński jest be albo ze Wawro za dużo chce. Prawda jest taka że z próżnego nawet Salomon nie naleje jakbyśmy opływali w gotówkę i nie mieli kupy długów wszędzie , to pewnie nie było by problemów z podpisaniem umowy z TS.
Odpowiedz cytując