Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31596
Stary 20.03.2015, 11:53
Ok moze zbyt doslownie to okreslilem, z drugiej strony biorac powyzszy fakt jacy sa ruscy, to moze i taki Putin tak odebrac nasze zaangazowanie w konflikt na Ukrainie jako potwarz, zniewage, zaproszenie do konfliktu badz wymachiwanie szabelka badz sadzenie sie do niego z lapami, nie wiem, nie jestem Putinem i nie mysle jak on.