|
Ok moze zbyt doslownie to okreslilem, z drugiej strony biorac powyzszy fakt jacy sa ruscy, to moze i taki Putin tak odebrac nasze zaangazowanie w konflikt na Ukrainie jako potwarz, zniewage, zaproszenie do konfliktu badz wymachiwanie szabelka badz sadzenie sie do niego z lapami, nie wiem, nie jestem Putinem i nie mysle jak on.
|