Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31595
Stary 20.03.2015, 11:45
oczko wyżej piszesz jak aparatczyk urbanoplatfusowy chociaż nim nie jesteś , oni lata z reżimowymi mendiami mówili o wymachiwaniu szabelka i wywoływaniu wojny z Rosją przez Kaczyńskich , wpisujesz się w ich retrorykę , wskaż gdzie ja czy Gwiazdzisty "sadzę się z łapami do kacapów" ? . pisanie o tym że są odpowiedzialni za Smoleńsk czy malezyjski samolot jest tego dowodem ?