|
oczko wyżej piszesz jak aparatczyk urbanoplatfusowy chociaż nim nie jesteś , oni lata z reżimowymi mendiami mówili o wymachiwaniu szabelka i wywoływaniu wojny z Rosją przez Kaczyńskich , wpisujesz się w ich retrorykę , wskaż gdzie ja czy Gwiazdzisty "sadzę się z łapami do kacapów" ? . pisanie o tym że są odpowiedzialni za Smoleńsk czy malezyjski samolot jest tego dowodem ?
|