Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31592
Stary 20.03.2015, 11:15
Pozwole sobie przytoczyc to co napisalem na sb przed chwila. Zdajecie sobie sprawe z naszej historii, z tego do czego te kacapaskie ....iszony sa zdolne a jednoczesnie sie chcecie do nich sadzic z lapami. Wytlumaczcie mi to. Zrozumialbym taka postawe jakbysmy jakas potezna armia dysponowali. Liczycie na pomoc innych w razie konfliktu jak przed 2WS niektorzy liczyli ?