Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31590
Stary 20.03.2015, 11:04
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
jak Ci pokażę to będziesz chciał dowodu że to putin osobiście nacisnął spust ,w Polsce tak mówią o Smoleńsku
Nie. Obiecuje, ze jak mi pokazesz to przeprosze, poplacze sie ze wstydu nagram to na youtube i wrzuce do tematu. Pokazesz czy nie?

Poza tym takie podstawowe pytanie. Co sie dla Polski zmienilo po tym jak wyszlo na jaw ze Katyn to kacapy, co sie zmieni po tym jak wyjdzie na jaw, ze Smolensk to kacapy, co sie zmieni po tym jak wyjdzie, ze ten samolot to tez kacapy? Nic sie nie zmieni a ze kacapy to ....iska to mi do tego nie trzeba zestrzeliwan, Smolenskow i Katyniow zeby sie w tym utwierdzic. Odpowiedzialnosci i tak zadnej za to nie poniosa no bo jaka?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 20.03.2015 o godz. 11:08.