|
Gwiazdzisty , pożyteczni idioci zawsze znajda sposób co by ruskich morderców tłumaczyć i poddawać fakty w wątpliwość , tak było z kurskiem , tak było z dubrowką , tak było z wysadzonymi blokami , z Litwinienką , żeby nie wspomnieć o naszym TU-154 , tak samo przez lata tłumaczyli Katyń , tak już mają , gościu powyżej nie słyszał o "satelicie" ? , robi wielkie oczy ? zamyka uszy ? , nie widzi ,nie słyszy , tak łatwiej
|