Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9248
Stary 20.03.2015, 10:32
Ok, czyli wygląda to tak, że 15 marca Wisła Kraków S.A. musiała wysłać do PZPN dokumenty, że szkoli młodzież.

Do 15 marca nie otrzymała zwrotnych dokumentów z TS Wisła, więc zagrała opcją rezerwową, AP21.

Dwa podmioty: Wisła Kraków S.A. i TS Wisła ( Akademia Wisły ) nie osiągnęły porozumienia.

Latanie z tym do gazet, jest nieprofesjonalne.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując