|
Ok, czyli wygląda to tak, że 15 marca Wisła Kraków S.A. musiała wysłać do PZPN dokumenty, że szkoli młodzież.
Do 15 marca nie otrzymała zwrotnych dokumentów z TS Wisła, więc zagrała opcją rezerwową, AP21.
Dwa podmioty: Wisła Kraków S.A. i TS Wisła ( Akademia Wisły ) nie osiągnęły porozumienia.
Latanie z tym do gazet, jest nieprofesjonalne.
|