Oczywiscie, ze jestem pewien. Przeciez nawet na Krymie kacapy przejely tam od banderowcow jakas baterie do BUK-ow bedaca wczesniej na wyposazeniu banderowskiej armii.
Jaka satelita, gdzie? Wlasnie w tym, ze nic takiego nie opublikowano ze strony "zachodu". Tak samo pelnego zapisu czarnych skrzynek, wyjasnienia co robil ukrainski samolot w tym samym tunelu, dlaczego stacje radarowe ukrainskich BUKow zmienialy polozenie ze wzmozona aktywnoscia w tamtym czasie itp itd. Poki co wiadomo tyle co nic. Jedni oskarzaja drugich. To pewne na 100
