Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9247
Stary 20.03.2015, 10:13
Zgodnie z podręcznikiem licencyjnym PZPN:

"Wnioskodawca wypełnia dokumenty i zwraca je (doręcza) Kierownikowi Działu Licencji najpóźniej w terminie do dnia 15 marca roku kalendarzowego"

https://www.pzpn.pl/public/files/pol...PODRECZNIK.pdf

To oznacza, że P. Wawro mówiąc o sytuacji AP Wisły w wywiadzie z interii nie mówił co będzie, tylko przedstawił fakt dokonany. Nie wywierał presji, jak tu niektórzy sądzą pisząc bzdury.

Dla mnie argumentacja, że to "decyzja biznesowa" jest kompletnie bez sensu, bo biznes robi się inwestując mądrze pieniądze, a potem zbierając tej inwestycji owoce. Korzystając z Akademii Wisły każdy wygrywał. Teraz Frankowskiemu w końcu udało się zrealizować cel, który był jego nadrzędnym do początku - zostać akademią Wisły SA... a to, że ta jego akademia przegrywa wszystkie mecze z chłopakami z TSu? W Wiśle SA to nikogo nie interesuje najwyraźniej, bo nie o poziom piłkarski i stopień zwrotu inwestycji chodzi, tylko o to, żeby ta inwestycja była jak najmniejsza.

No i jest jeszcze jedna osoba, która może sporo wygrać na układzie Wisły SA ze słabą akademią piłkarską - dyrektor sportowy i jego zaprzyjaźnienie managerowie. Wisła SA nie mając swoich wychowanków będzie po prostu MUSIAŁA kupować piłkarzy. A transfery (nawet te "darmowe"), to prowizje dla managerów. To tylko moje gdybanie, ale patrząc na tę absurdalną politykę, niczego nie można wykluczyć.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Niech Wawro zapewni takie warunki współpracy S.A. aby nie opłacała jej się współpraca z AP.
W czym problem?
Może w tym, że jemu zależy na dobrze funkcjonującej akademii, a nie odhaczeniu kolejnej pozycji w rubryce "wydatki konieczne" przez Wisłę SA i byle ochłapem się nie zadowala?
Odpowiedz cytując