wiesniak842 napisał(a):

Przeciez BUKi sa na wyposazeniu ukraincow bez potrzeby przechwytywania ruskich wyrzutni 
Amerykanie niech udostepnia obraz ze swojej satelity i bedzie wszystko jasne i po krzyku, tylko.... no wlasnie.
|
Pewny jesteś , ze mają je na wyposażeniu ?
Satelita już dawno pokazała, że rakieta był odpalona z terenu zajmowanego przez rosyjskich terrorystów. Było to już publikowane jakiś czas temu.