Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31582
Stary 20.03.2015, 10:12
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez BUKi sa na wyposazeniu ukraincow bez potrzeby przechwytywania ruskich wyrzutni
Amerykanie niech udostepnia obraz ze swojej satelity i bedzie wszystko jasne i po krzyku, tylko.... no wlasnie.
Pewny jesteś , ze mają je na wyposażeniu ?
Satelita już dawno pokazała, że rakieta był odpalona z terenu zajmowanego przez rosyjskich terrorystów. Było to już publikowane jakiś czas temu.