|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#9246

20.03.2015, 10:07
|
kucharz_77 napisał(a): 
Odpowiedz mi na dwa pytania:
1. Komu Ty kibicujesz?
2. Uważasz że to co się dzieje w S.A. jest super profesjonalne i prowadzi do dobrego?
|
Wybierasz się na derby 
|
|