|
Jakby miał 23-25 lat, to można by zrozumieć jego "marzenia". Jednak Piątkowski trochę za stary już jest.Podoba mi sie gra Majewskiego z Zawiszy w środku pola.Widać na Białorusi można solidnych zawodników znaleźć
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.03.2015 o godz. 09:37.
|