|
Nawiedzeni jesteście. Dajcie sobie na wstrzymanie, jutro najważniejszy mecz rundy, a Wam w glowie na nowo bojkoty, protesty. Zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Tyle, a sprawa w moim odczuciu wyjaśni się jeszcze pozytywnie dla wyznawców placzliwego Wawry.
|