piotek napisał(a):

|
W czerwcu kończy się umowa Piątkowskiemu. PS podaje, ze chce 80 tys. ale może warto spróbować?
|
chce 20 tys euro miesiecznie, rocznie to daje 250tys Euro
was już całkiem pojebalo tak samo jak tego całego Piątkowskiego co3 razy w piłke trafił
