Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9230
Stary 19.03.2015, 23:23
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kase. Ciekaw jestem tylko na jakich warunkach SA podpisalo ta umowe z AP21 i jak bardzo sie rozni ta umowa od tej z TSem.
nie wiem jakie to ma znaczenie, skoro i tak nie będziemy im płacić i zerwą z nami umowę za pół roku

naprawdę źle się dzieje, jeśli zrywamy umowę z TS Wisłą... to dla kogo oni mają teraz szkolić młodzież? komercyjnie dla Legii czy Lecha? paranoja, paranoja....
Odpowiedz cytując