wściekłe pięści węża napisał(a):

Najpierw TS ratuje Wisłę SA biorąc na siebie szkolenie młodzieży i umożliwiając Wiśle SA funkcjonowanie (zdobycie licencji), a teraz Wisła SA w ten sposób dziękuje TSowi.
|
Teraz będą finansować wychowanków Cracovii, których przecież trochę jest w AP21 (kilka roczników wziętych z Cracovii do AP21).
Takich się czasów doczekaliśmy..
A więc wojna!