ABGwislakABG napisał(a):

|
Pierrdolisz waćpan. Powszechnie wiadomo jest, że Cupiał ma wyjebane na kształcenie mlodzieży bo ktoś ich odkupi za czapkę gruszek.
|
Skoro wiadomo to po co Gaszyński podpisał umowę z obcą AP21? Można mieć wyjebane i podpisać umowę wartą 2 zł z jakimiś lamusami z okręgówki byle tylko licencję dostać.
AP21 to zabawka dla bogatych rodziców.
No to się teraz zacznie

... właśnie zostało wyjebanych 300 dzieciaków z Akademii Wisły Kraków i pozostawionych na lodzie kosztem obcej Akademii.