Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9218
Stary 19.03.2015, 22:26
Cytat:
Nie łapiesz tego że z akademii od wielu lat rok rocznie wychodziły dziesiątki osób, które nie nadawały się do gry na najwyższym poziomie, ale dzięki temu czasowi spędzonemu w akademiii zajawiały się na Wisłę
Ja to łapię. Ty zaś nie łapiesz tego, że takie zdanie ma Cupiał, nie ja.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując