Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9217
Stary 19.03.2015, 22:24
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Pierrdolisz waćpan. Powszechnie wiadomo jest, że Cupiał ma wyjebane na kształcenie mlodzieży bo ktoś ich odkupi za czapkę gruszek.
Otóż to.
Nie łapiesz tego że z akademii od wielu lat rok rocznie wychodziły dziesiątki osób, które nie nadawały się do gry na najwyższym poziomie, ale dzięki temu czasowi spędzonemu w akademiii zajawiały się na Wisłę
Odpowiedz cytując