ABGwislakABG napisał(a):

Pierrdolisz waćpan. Powszechnie wiadomo jest, że Cupiał ma wyjebane na kształcenie mlodzieży bo ktoś ich odkupi za czapkę gruszek.
Otóż to.
|
Nie łapiesz tego że z akademii od wielu lat rok rocznie wychodziły dziesiątki osób, które nie nadawały się do gry na najwyższym poziomie, ale dzięki temu czasowi spędzonemu w akademiii zajawiały się na Wisłę
