Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9212
Stary 19.03.2015, 22:00
http://www.ap21.pl/pl/4/27/479/Z-ost...isla-Krakow-SA

Tyle.Ciekawe czemu pan Gaszyński nie chciał się pochwalić nową umową przed derbami?Pojechał po bandzie w tym momencie.Ja .......e czy w tym klubie bedzię kiedyś normalnie?Powoli zaczynam tracić nadzieje..
Ostatnio edytowane przez Raffaello89 : 19.03.2015 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując