http://www.ap21.pl/pl/4/27/479/Z-ost...isla-Krakow-SA
Tyle.Ciekawe czemu pan Gaszyński nie chciał się pochwalić nową umową przed derbami?Pojechał po bandzie w tym momencie.Ja .......e czy w tym klubie bedzię kiedyś normalnie?Powoli zaczynam tracić nadzieje..