Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31573
Stary 19.03.2015, 19:34
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
1.Radzę zapoznać się z terminem islamista i co on oznacza.
2. Plus dobrze byłoby gdybyś również zapoznał się z podstawowymi zasadami forum i nie pisał w przyszłości posta pod postem (a jeszcze lepiej będzie jak nauczysz się edytować posty)
ad1. Relacja pomiędzy Tobą a " terminem islamista" jest dokładnie taka sama jak relacja pomiędzy mną a "Chasbarą". Wypełnij sobie tę analogie treścią według preferencji.
ad2. Jak rozumiem próba wcielenia się w funkcję moda jest przejawem pełnej bezradności. Gdybym był ABGwislakABG to pewnie zawiesił bym sobie teraz Ciebie jako trofeum na ścianie.