|
Na moje oko bedzie kolo 25 tys z 2 tysiakami zydów + dzieci,ktorych niewidomo ile bedzie
kompletu raczej nie bedzie,ale swoja drogą pilkarze nas teraz naprawde potrzebują ,
wystarczy popatrzec w tabele,walczymy o pierwszą 8, jak dla m,nie byc na Derbach komus kto nazywa sie kibicem WIsly to wstyd.
|