Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11488
Stary 19.03.2015, 18:29
Na moje oko bedzie kolo 25 tys z 2 tysiakami zydów + dzieci,ktorych niewidomo ile bedzie

kompletu raczej nie bedzie,ale swoja drogą pilkarze nas teraz naprawde potrzebują ,

wystarczy popatrzec w tabele,walczymy o pierwszą 8, jak dla m,nie byc na Derbach komus kto nazywa sie kibicem WIsly to wstyd.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując