wiernyNH1906 napisał(a):

|
Dzisiaj o godzinie 15, w kasach pusto, kto chce kupić bilet przychodzi podchodzi do kasy i kupuje zero kolejek. Pewnie jutro dopiero sie zaczną... Jeszcze pytanie na sektor B wejscie jest od strony C czy od boiska treningowego?
|
Od sektora C, za depozytem w prawo i już
