Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9209
Stary 19.03.2015, 18:01
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A mnie się wydaje, że Wawro dając ten wywiad chce wymusić na S.A. jak najszybsze podpisanie umowy, na jego warunkach. Gaszyński jest doświadczonym biznesmenem i pewnie na naciski nie będzie reagował. Błędem PR-owym Gaszyńskiego było dopuszczenie do tego wywiadu, nie ogłoszenie oświadczenia bezpośrednio po nim lub nie danie wywiadu zanim Wawro dał swój. Teraz jakakolwiek decyzja Gaszyńskiego będzie albo uległa w stosunku do TS, albo jak pisze iiYama wyżej, podzieli środowisko kibicowskie i będzie odbierane negatywne w mediach. Szkoda, że S.A. z TS Wisłą nie mogą współpracować ze sobą po cichu, zgodnie ze staropolskim przysłowiem: "Nie mów nikomu, co się dzieje w Twoim domu"
Bzudra, umowa z AP była wynegocjowana, i AP się na nią zgodziła... po czym W SA się odwidziało i pozmieniali na dużo gorszą umowę...
Odpowiedz cytując