Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9206
Stary 19.03.2015, 17:00
Akademia Piłkarska Wisły Kraków to jedyny rozsądny ruch. Tylko WIŚLACKA akademia powinna być związana z Wisłą, a nie obca AP21. Prawda jest taka, że Gaszyński coraz mniej mi się podoba. Miały być cuda, a narazie jest kupa g***a. Od początku byłem sceptyczny i niestety moich wątpliwości absolutnie nie rozwiał, a wręcz przeciwnie. Jedyny sukces to zwolnienie dyzmy. Ale to nie jego sukces, ale sukces Cupiała, bo to on prawdopodobnie podjął tą decyzje.
Odpowiedz cytując