Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9201
Stary 19.03.2015, 01:03
No ok, ale coś tu nie gra.

Ponoć Gaszyński chce inwestować w młodzież, dlatego też wyleciał Smuda. I ma pod nosem prężną szkółkę, która zrobiła w ostatnim czasie sporo za skromne pieniądze którymi gospodaruje. Zatrudniającą masę trenerów, fizjoterapeutów, jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą w Małopolsce. Wiślacką w 100%. I zamiast się starać dogadać kieruje się w stronę prywatnej firmy zarządzanej przez byłych piłkarzy Wisły.

Wymóg licencyjny zostanie spełniony, ale niesmak pozostanie na dłuuuuuuugie lata. Dla Wisły Kraków S.A., Cupiał, itd.

Taka decyzja po raz kolejny podzieli środowisko kibicowskie.

Słabo to wygląda :(.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując