Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9200
Stary 19.03.2015, 00:57
Babba napisał(a):Wyświetl post
Jestem zniesmaczony tym co spółka wyprawia. Zresztą Gruby z Myślenic 2 lata temu mówił,że szkolenie się nie opłaca,to na co my liczymy...ehh patolka.
Że się tak wyrażę - .... się panie znasz, a się wypowiadasz. Przecież to jest jeden wielki bełkot. Wawro jest dobry, umie ubrać w słowach swoje zdania tak, by wywołać opinię że zarząd akademię olewa po całości. Natomiast równie dobrze z niej grajek może wyfrunąc do zupełnie innego klubu a Wiśle wysłać kartkę z podziękowaniem za wyszkolenie.

Odpowiedz cytując