Babba napisał(a):

|
Jestem zniesmaczony tym co spółka wyprawia. Zresztą Gruby z Myślenic 2 lata temu mówił,że szkolenie się nie opłaca,to na co my liczymy...ehh patolka.
|
Że się tak wyrażę - .... się panie znasz, a się wypowiadasz. Przecież to jest jeden wielki bełkot. Wawro jest dobry, umie ubrać w słowach swoje zdania tak, by wywołać opinię że zarząd akademię olewa po całości. Natomiast równie dobrze z niej grajek może wyfrunąc do zupełnie innego klubu a Wiśle wysłać kartkę z podziękowaniem za wyszkolenie.