Raz, że AP21 jest obcym podmiotem, a dwa podpisywanie z nimi umowy to cofniecie się w rozwoju o 10 lat (młodzi z Wiślackiej Akademii ogrywają rówieśników z AP21 po 5:0 i więćej). Gaszyński chce mieć Akademię Wisły na nowych zasadach do czerwca, a od lipca zabrać AP21. Zamierza zakończyć współpracę z Akademią Wisłą 30.6.2015 roku żeby nie mieć dwóch Akademii. Teraz chodzi jedynie o papiery na licencję, a nie o dobro Akademii Wisły.
Ale może szum wywołany przez Białońskiego dobrze na niego podziała i się k.urwa otrząśnie.. w końcu nosi Wisłę w sercu, nie? przekonamy się niebawem.
Setki dzieciaków z Akademii Wisły czekają na ruch Roberta Gaszyńskiego i jego współpracowników. Ich los jest w ich rękach..
Bębnić o tym ile się da i patrzeć mu na ręce! bo niestety Gaszyński zaczyna knuć..
jak można współpracować z AP21 kosztem naszej wiślackiej Akademii
Frankowski, jeden z opiekunów AP21 reklamuje się w telewizji TVN w programie "Mam Talent", a jego sklep jako jeden z głównym sponsorów funduje nagrody pieniężne dla ich uczestników. Reklama w takim programie to są rzeczy dla bogatych ludzi. Gdzie są pieniądze dla AP21? także łapska precz od Akademii Wisły!