|
Panowie .......icie za przeproszeniem, negocjacje już dawno zostały zakończone i w tym tygodniu miała byc podpisana umowa. I nagle w klubie im się odwidziało... Ktoś się dziwi Wawrze, że się tak zagotował ? Przecież to jest niepoważne traktowanie ze strony Gaszyńskiego....
|