Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9195
Stary 18.03.2015, 20:12
Panowie .......icie za przeproszeniem, negocjacje już dawno zostały zakończone i w tym tygodniu miała byc podpisana umowa. I nagle w klubie im się odwidziało... Ktoś się dziwi Wawrze, że się tak zagotował ? Przecież to jest niepoważne traktowanie ze strony Gaszyńskiego....
Odpowiedz cytując