Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22224
Stary 18.03.2015, 17:51
Szkoda Sarkiego, bez względu na to, czy mielibyśmy z niego tyle pożytku co w Warszawie czy może wróciłby do swojej "normalnej" dyspozycji. Takich kontuzji nie można życzyć żadnemu zawodnikowi. Szybkiego powrotu do zdrowia i do gry!

Co do Głowy, to mam nadzieję, że zostanie trenerem Ale chyba nigdzie jeszcze nie mówił o swoich planach. Na razie cieszmy się jego grą.
Odpowiedz cytując