Szkoda Sarkiego, bez względu na to, czy mielibyśmy z niego tyle pożytku co w Warszawie czy może wróciłby do swojej "normalnej" dyspozycji. Takich kontuzji nie można życzyć żadnemu zawodnikowi. Szybkiego powrotu do zdrowia i do gry!
Co do Głowy, to mam nadzieję, że zostanie trenerem

Ale chyba nigdzie jeszcze nie mówił o swoich planach. Na razie cieszmy się jego grą.