Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11459
Stary 18.03.2015, 16:27
wiernyNH1906 napisał(a):Wyświetl post
nie orientujecie się może jak idą bilety na B? dopiero jutro dam rade podjechać kupić bilety, mam nadzieje ze beda jeszcze, pozdro
Powinny być jeszcze zostało około 1200 od wczoraj zeszło około 300.


Odpowiedz cytując