Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31550
Stary 18.03.2015, 15:48
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Idąc Twoim tokiem myślenia można przyjąć coś takiego:

  • Korwin-Mikke należąc do ZMS (przystanek w drodze do PZPR) był miłośnikiem I sekretarza;
  • Marian Kowalski startując w 2010 roku z listy PiS należał do grona miłośników tej partii;
  • Bosak działając w LPR był miłośnikiem Giertycha;
  • śp. Kazimierz Świtoń startując w latach 90 z listy RAŚ był miłośnikiem poglądów Gorzelika i jemu podobnych;
  • Kukiz śpiewając prześmiewcze piosenki o ZChN-ie był w całej rozciągłości miłośnikiem tejże partii;
  • Kukliński należąc do LWP bez wątpienia był miłośnikiem Rokossowskiego i Berlinga.


Naprawdę nie puszczajcie w eter takich bzdur, bo jak widać można dojść do bardzo kuriozalnych wniosków.
1. Korwina nie komentuje, nie moja bajka.
2. Niczego złego nie widzę w popieraniu Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi mi konkretnie o Pana Dudę, który był UWOLEM, miłośnikiem Geremka - nie ukrywającego swoje antypolskie poglądy, jak poniższy Giertych.
3. Bosak popierał Giertycha narodowca, oddanego sprawie endeckiej. Gdy wyszło szydło z worka, Bosak nie był już zwolennikiem Giertycha.
4. Kaziemierz Świtoń zbłądził.
5. Kukiz niczego nie ukrywa i nie wącha się z żydami. Jaki był każdy wie, jaki jest też każdy wie.
6. Porównanie Dudy do Kuklinskiego. MOCNE i całkowicie pozbawione sensu. Ale wezmę tylko jeden aspekt, Kukliński w pewnym momencie zaczął działać przeciw swoim mocodawcom, a Duda stał prawie do końca w UWOLSTWIE, BAGNIE GEREMKOWYM. Nigdy będąc w UW nie działał na jej szkodę, nie był Konradem Walenrodem. Ale to jest pikuś przy żydowskich kontaktach Waszego kandydata...