wislak2119 napisał(a):

|
A to nie jest tak, że te "wolne" miejsca są ze słabą widocznością i niby wolne, ale jeszcze nieudostępnione do sprzedaży?
|
Dokładnie tak jest. Przypomnijcie sobie jak to wyglądało w meczu z Legią. Gdy już wszystko się sprzedało "uwolnili" miejsca z ograniczoną widocznością.