Ile razy wam mozna powtarzac ze system jest jaki jest

zeby zobaczyc konkretna ilosc miejsc trzeba wejsc w dany sektor na D gdy najedziesz wyswietla sie powiedzmy 20 miejsc wolnych jednak gdy juz wejdziesz szczegolowo w sektor nie ma nic!!!! a wczoraj kolo poludnia w strefie biletow byla informacja ze na D brak biletow poprostu tak dziala ten system ze aby dowiedziec sie czy faktycznie sa miejsca trzeba wejsc w rozpiske miejsc i wtedy widac co i jak
