Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31536
Stary 18.03.2015, 13:54
to nie afera, że teść jest żydem, który obraża Polaków. Teścia się nie wybiera ;-). Szkoda, że nie ma teścia żyda, polskiego patrioty, oddanego naszemu krajowi i narodowi.
Ale jego działalność w uwolskim gównie to sprawa bardzo, bardzo dziwna i zastanawiająca.

Dziwne jest Jego uciekanie od pytań na tematy relacji z żydami. Powinien powiedzieć co zrobi z:

1. Wypłatami z polskiego ZUS dla Żydów w Izraelu.
2. Jaki ma stosunek do zwrotu majątku pożydowskiego dla ich współbraci z Ameryki i Izraela (co jest całkowicie sprzeczne z naszym prawem, zresztą sprzeczne to jest z jakimikolwiek normami).
3. Co sądzi o obradach Parlamentu obcego Państwa na Polskiej Ziemi, w których zresztą sam uczestniczył.

Bo teraz naprawdę jawi nam się facet, który się uśmiecha, fajnie wypada w TV, krytykuje Bronka, ale tak naprawdę NIC NIE MÓWI na temat naszych fundamentalnych interesów w relacjach ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki i Izraela. Nie mowi też nic o naszych (polskich) interesach na wschodzie, a cały czas powtarza za swoimi mentorami Lechem i Jarosławem Kaczyńskim o interesach Litwy i Ukrainy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.03.2015 o godz. 14:02.