Blaszczu16 napisał(a):

|
Oby tylko nie dał sobie wejść na głowe przez piłkarzy.
|
Już chyba niewielu piłkarzy pamięta Moskala jako asystenta, a podejrzewam, że w osobie Głowy trener będzie miał duże oparcie. W GKS i Niecieczy też na pewno poprawił umiejętności interpersonalne.
Swoja drogą, wiecie, co Głowa zamierza robić po zawieszeniu butów na korku?