Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22223
Stary 18.03.2015, 13:51
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Oby tylko nie dał sobie wejść na głowe przez piłkarzy.
Już chyba niewielu piłkarzy pamięta Moskala jako asystenta, a podejrzewam, że w osobie Głowy trener będzie miał duże oparcie. W GKS i Niecieczy też na pewno poprawił umiejętności interpersonalne.

Swoja drogą, wiecie, co Głowa zamierza robić po zawieszeniu butów na korku?
Odpowiedz cytując