Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22222
Stary 18.03.2015, 13:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, ze trenerem został człowiek, który nie biega przy linii i nie rzuca bidonami po ziemi, przypier..jąc sie o byle co do jednego tylko zawodnika czyli Sarkiego, podczas, gdy smudowe święte krowy (np. Boguski) mogły się bezkarnie wygłupiać bez jego żadnej reakcji .
W Warszawie zagrał na luzie, bez obciążenia psychicznego spowodowanego widokiem pajaca wydzierającego się i machającego łapami przy bocznej linii i pokazał na co go stać.
Oby tylko nie dał sobie wejść na głowe przez piłkarzy.
Odpowiedz cytując