Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17119
Stary 18.03.2015, 11:46
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
a pomyślał ktoś o ŚO? Mamy tylko Guzmicsa, niedługo kończącego karierę Głowackiego, wpychanego na każdą pozycję Dudkę (kończy się kontrakt) no i nieopierzonego Żemłę... wzmocnienie na tę pozycję wydaje się być kluczowe, oczywiście obok napastnika.
Zapomniałeś o Michałach: Czekaju i Bierzale
Niestety, ale w Ruchu nie mają dobrych stoperów, więc będzie opcja zagraniczna
Odpowiedz cytując