tomasz_19 napisał(a):

|
a pomyślał ktoś o ŚO? Mamy tylko Guzmicsa, niedługo kończącego karierę Głowackiego, wpychanego na każdą pozycję Dudkę (kończy się kontrakt) no i nieopierzonego Żemłę... wzmocnienie na tę pozycję wydaje się być kluczowe, oczywiście obok napastnika.
|
Zapomniałeś o Michałach: Czekaju i Bierzale

Niestety, ale w Ruchu nie mają dobrych stoperów, więc będzie opcja zagraniczna
