Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17118
Stary 18.03.2015, 11:20
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jovica (PO) obrońce tez pozyskali mimo, ze mieliśmy piłkarza/-y na ta pozycje.

A w ogóle to niech ktoś ich uświadomi, ze od przyszłego sezonu wchodzi limit na obcokrajowców spoza UE.

A po trzecie to nie mogę zrozumieć po jaka cholerę przedłużano kontrakt z Boguskim - spokojnie można było ta kasę dołożyć do oferty dla Stilica.
Za ekstraklasa.net

Najważniejsza uchwała dotyczy limitu piłkarzy obcokrajowców, którzy będą mogli występować w polskich ligach od sezonu 2015/2016. - Od 2015 roku w rozgrywkach ekstraklasy na boisku będzie mogło przebywać tylko trzech piłkarzy spoza Unii Europejskiej, a od rozgrywek 2016/2017 już definitywnie tylko dwóch. We wszystkich innych kategoriach rozgrywek w Polsce będzie mógł występować tylko jeden zawodnik spoza Unii – wyjaśnił prezes PZPN.

Tak więc limit obcokrajowców dotyczy wyłącznie jednoczesnego przebywania na boisku. Spokojnie może być w kadrze większa liczba zawodników nie będęcych obywatelami UE.

Odpowiedz cytując