Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22220
Stary 18.03.2015, 09:39
Swoją drogą, Ema powinien dostać nagrodę za trolla roku.

Przez sezon ponad sprawiał, że kibice psioczyli, jęczeli, chcieli się go pozbyć z klubu za grosze, po czym kiedy nagle w znany tylko sobie sposób przeszedł metamorfozę i dał nam nadzieję na przyszłość swoim godzinnym występem w Warszawie, doznał pechowo, bez kontaktu z przeciwnikiem, cholernie poważnej kontuzji.

Naprawdę, trochę racja, że można od nich (WDG i ES) zwariować.

Ale młody jest jeszcze względnie, organizm powinien mieć atletyczny, Wisla go nie zostawi - więc wierzę, że wróci na jesieni i trzymam kciuki, żeby to była forma z Warszawy.

Wierzę też, że jeśli Sarkiego (i całą Wisłę) udało się tak nagle odmienić, to i DG77 nawiąże do swoich początków w Wiśle.
Odpowiedz cytując