LanceTS napisał(a):

|
jesli dobrze licze to zostalo jakies 8000 biletów jak otworzą wszystkie sektory + VIPY/skyboxy,rodzinny i dla dzieciaków. Jest szansa, że bilety mogą zejść.
|
Ciężko będzie. Na tą chwilę sprzedanych jest około 16 tysięcy nie licząc VIP, dzieciaków i żydków którzy patrząc na ostatnie mecze i dzisiejszy z Błękitnymi mogą mieć problem z wykupieniem całej puli
