domin_czyzyny napisał(a):

Bez obaw. Ale na Dudę w II turze też zagłosuje z wielką niechęcią. Niczego dobrego po nim się nie spodziewam. Dalej Polska będzie transferowała kasę do Izraela, będę obawiał się zwrotu majątku Żydom "spadkobiercom", chodzeniu na pasku Waszyngtonu, machaniu szabelką, realizowania interesów Ukrainy i Litwy kosztem naszej gospodarki oraz kosztem naszej mniejszości na wschodzie, Duda nie zacznie przygotowywania do życia w Europie postunijnej.
Jego uwolska przeszłość mówi o nim wszystko. To typowy przedstawiciel centrum, do strawienia przez antypolskie elity polityczno-medialne.
|
he, he, he aleś wymyślił historię

, "machanie szabelką" to ulubiony termin komunistów swego czasu zapodany przez kremlowską propagandę, ostatnio lansowany tez przez pewną partię kanapową.
Pochwal się, na kogo zamierzasz głosować w I rundzie ? To opwiem Ci o Twoim kandydacie w podobny sposób
