Jeśli już kłócicie się o tą linię spalonego, to wypadałoby zamieścić zrzut z momentu zagrania, a nie taki jak na poprzedniej stronie sprzed zagrania piłki. Proszę bardzo zamieszczam prawidłowy zrzut. Chyba teraz nawet bez rysowania linii widać, że zawodnik Legii był na spalonym w momencie zagrania.
