funkykoval napisał(a):

|
Fakt, był nieźle ustawiony, ale źle widział, oglądając powtórki mialem wrażenie, że jest spóźniony - zresztą jak napisałem - obie bramki strzelone nieprawidłowo
|
Zgadza się ,patrząc z całkowicie normalnego punktu widzenia obie nie powinny wg. przepisów zostać uznane...
Niestety szkoda już walkowac ten temat...