przemonik napisał(a):

|
Liniowy akurat w drugiej sytuacji był w miarę nieźle ustawiony, na pewno nie można powiedzieć, że był kilka metrów z tyłu.
|
Fakt, był nieźle ustawiony, ale źle widział, oglądając powtórki mialem wrażenie, że jest spóźniony - zresztą jak napisałem - obie bramki strzelone nieprawidłowo