Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 17.03.2015, 13:14
przemonik napisał(a):Wyświetl post
Liniowy akurat w drugiej sytuacji był w miarę nieźle ustawiony, na pewno nie można powiedzieć, że był kilka metrów z tyłu.
Fakt, był nieźle ustawiony, ale źle widział, oglądając powtórki mialem wrażenie, że jest spóźniony - zresztą jak napisałem - obie bramki strzelone nieprawidłowo
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując