Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.03.2015, 12:00
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oglądasz ich mecze w ogóle?
Niczym nie imponują. Są solidni. Nic poza tym. Często walą głową w mur z takim Podbeskidziem czy innym wynalazkiem. Wizualnie grają dużo gorzej niż Wisła na początku sezonu. Po prostu zwykłe meczybułstwo, dość solidne przyznam. 46 punktów w 24 meczach to żaden wyczyn. To nawet nie są dwa punkty w meczu. Jakby wrzucić w tą tabelę którąkolwiek Wisłę Cupiałową wcześniejszą (pre-maskantową) to by miała w tym momencie z 10-15 punktów przewagi nad Legią. Nie ma co porównywać. Ot, solidny zespół i tyle. Bardzo przereklamowany mimo wszystko.
Ja nie neguje, że wcześniejsza Wisła grała lepiej. Neguje, że każdy może ich pyknąć, "solidne męczybułstwo" starczy im obecnie na taką Pogoń, Bełchatów, Górnik itp. Tylko tyle.
Odpowiedz cytując