|
rudy co wywiad powtarza jak to szkoda mu warszawskiej drużyny , a to kibice robią problemy , a to walkowery , a rudzielec cierpi i wypłakuje się do mediów, co to jest ? czy on czai że jest prezesem czegoś o nazwie pzpn ? a nie warszawki ?
oglądałem bramkę na 2:2 wiele razy, oceniłem że drewnożyrski jest na równi stopami z naszym blokiem obronnym , natomiast jest na pewno wychylony , pozostaje pytanie ? tyle ile Brozio czyli według kanalowców 23 cm czy więcej , kto śledził wie że kanalowcy nawet nie tknęli tej "akcji", poza tym sędzia miał go jak na dłoni ,w sumie co z tego jak przy pierwszej bramce też dupki widziały jak zagrywa ręką , ewidentnie widać że złotek czy jak mu tam jest blisko akcji i widzi zdarzenie , a boczny co robił ?przecież też to musiał widzieć , ale jak rudy prezio mówi że nikt nie widział to tak ma być i koniec kropka
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 17.03.2015 o godz. 10:35.
|