kerim1906 napisał(a):

rozumiem że urbanoplatfusy mają rozdwojenie jazni , głosuja na komitet kubickiego i swój , zresztą z postu wynika że komuchy też
nie zauważyłem że zetesel nie zdobył żadnego mandatu , w procentach coś koło 7, gdzie te 25 % w wyborach ogólnopolskich ?
|
Śmieszny jesteś kolego z tym zwycięstwem PiS w Zielonej Górze. Zdecydowanie wygrał, parafrazując Bula "obywatelski komitet z poparciem PO i SLD", a PiS wyprzedził o 1% partyjniaków z PO.