Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22203
Stary 16.03.2015, 22:15
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Zostawić tak jak jest, tylko Guzmics za Dudkę i gra gitara.
Ja właśnie chętnie zobacyzłbym Burligę na tym prawym skrzydle. Nie oglądałem Piasta, z mecz z którym takie rozwiązanie było krytykowane, ale moze to lepsza opcja niż Stępiński, z którym i tak w lecie sie prawdopodobnie pożegnamy?
Odpowiedz cytując