El'kabat napisał(a):

|
Zostawić tak jak jest, tylko Guzmics za Dudkę i gra gitara.
|
Ja właśnie chętnie zobacyzłbym Burligę na tym prawym skrzydle. Nie oglądałem Piasta, z mecz z którym takie rozwiązanie było krytykowane, ale moze to lepsza opcja niż Stępiński, z którym i tak w lecie sie prawdopodobnie pożegnamy?